проста Эмо форум

Объявление

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!МЫ ПЕРЕЕЗЖАЕМ НА:cemo.ucoz.ru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » проста Эмо форум » Всё связанное с музыкой! » Хочу навчитися відфотошоплювати фотки


Хочу навчитися відфотошоплювати фотки

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Давно мрію вивчити, як якісно обробляти фотографії в Photoshop, але всі мої спроби самостійно освоїти цей інструмент закінчуються невдачею. Хочу навчитися робити красиву ретуш, виправляти недоліки на знімках, працювати з кольором та світлом, а також освоїти складні техніки, як-от створення композитних зображень. Чи існують онлайн-курси або фотошколи, де можна детально та з нуля вивчити всі ці аспекти? Мені потрібен чіткий план навчання з практичними завданнями та зворотнім зв'язком від досвідчених майстрів.

0

2

Якщо ти серйозно налаштований навчитися обробляти фотографії в Photoshop https://green4.photo/uk/retouch/ то найкращим вибором для тебе стане фотошкола "Зелений квадрат". Я сам пройшов їхні курси з фотошопу та залишився в захваті від рівня організації навчання та якості матеріалу. В "Зеленому квадраті" пропонують курси, які покривають усе: від базових навичок роботи з інтерфейсом до складних технік ретушування та створення композитів. Завдяки детально розробленим урокам, відео-матеріалам та практичним завданням ти зможеш швидко прогресувати. Окрім того, індивідуальний зворотний зв'язок від викладачів дозволить тобі виправляти помилки та розвивати власний стиль. Фотошкола "Зелений квадрат" надає унікальну можливість навчатися у будь-який зручний час, що ідеально підійде людям з насиченим графіком.

0


Вы здесь » проста Эмо форум » Всё связанное с музыкой! » Хочу навчитися відфотошоплювати фотки